Páči sa Vám nový vzhľad našej stránky?
Počasie

Návštevy
Dnes: 38Celkom: 3719

INFORMÁCIE


Ubytovanie sa považuje za rezervované po zaslaní finančnej zálohy, alebo podľa dohody medzi prevádzkovateľom penziónu a objednávateľom ubytovania. STORNO podmienky: nad 1 mesiac pred nástupom na ubytovanie sa vracia kompletná suma, do jedného mesiaca sa nevracia záloha.

Hocijaké zmeny týkajúce sa počtu osôb (menej, alebo viac nastupujúcich zákazníkov) nahlási objednávateľ ubytovania najneskôr deň pred nástupom na ubytovanie - či je to vôbec zrealizovateľné. V deň nástupu zmeny neakceptujeme - platí sa suma vypočítaná podľa pôvodnej objednávky.

Poprosíme ctených návštevníkov, aby svoje požiadavky (napr. konkrétna izba, alebo niektoré konkrétne poschodie) nám napísali vopred v e-maily pri objednávke, alebo telefonicky dohodli, keďže izby sa pripravujú vopred na presne objednaný počet lôžok v ľubovolných izbách. Ak sa bude dať, samozrejme vyhovieme každej požiadavke podľa možnosti.

Preberanie izieb je spravidla od 14:00 hodiny a odovzdávanie izieb je do 10:00 hodiny (v letnom období je do 09:00 hodiny). Čisté posteľné prádlo, ako aj ručníky zabezpečuje prevádzkovateľ penziónu. Mestská daň (kúpeľný poplatok) je 1,10 EUR/dospelá osoba/deň celoročne.

Objednávky na víkendové pobyty (do nedele) v mesiacoch júl-august neakceptujeme! Za pochopenie Vám ďakujeme.

Pobyt s domácimi zvieratkami v našom penzióne nie je možný. Stravu nepodávame (individuálne stravovanie), práve preto sme vytvorili na každej izbe zariadený kuchyňský kútik na prípravu jednoduchých jedál.

Prajeme Vám príjemný pobyt (aj super počasie) v našom penzióne a tešíme sa na Vašu návštevu!

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA

Prevádzkový poriadok penziónu FLORIDA